Oto Kurtarma Fiyatları

Ana Sayfa

slidebg

Oto Kurtarma Fiyatları

Trabzon ‘da Oto kurtarma fiyat araştırması yapılırken gelecek olan servisin ne kadar uzaklıkta olduğuna bakılmalıdır. Araçlar yolda belli durumlar yüzünden kalabilir. Araç içerisinde oluşan bir arızalanma, lastiğin patlaması, yakıtın bitmesi, aracın kaza ya da zincirleme kaza içerisinde yer alması gibi pek çok sebeple oto kurtarma servisleri ile iletişime geçilmektedir. Araç kurtarma işlemlerinden sonra belli ücretler servisler tarafından verilir. Aslında bu ücretler servisten servise göre değişiklik gösterebilir. Aynı zamanda araç bakımında yapılanlara göre de fiyat değişikliği olmaktadır.
Oto Kurtarma Fiyat Belirleme
Oto kurtarıcı fiyat listesine bakıldığı zaman ortalama şehir içerisinde yaşanan bir hizmet için 200 Türk lirasından başlamaktadır. Fakat aracın ne kadar uzak olduğu ve neden yolda kaldığına göre fiyatlar değişmektedir. Oto kurtarma fiyatları aynı zamanda şehirler arasında da değişiklik gösterir. Büyük şehirlerde daha çok araba sorunu yaşandığı için ve trafikten dolayı fiyatlar daha yüksek olabilir. Küçük şehirlerde ise her yer birbirine daha yakın olabildiği için oto kurtarma fiyatları da bu yönde daha uygun olmaktadır.
Oto kurtarma ucuz fiyat araştırmasında kişiler önerilere göre de bir tercih yapabilir. Örneğin küçük şehirlerde öneriye göre bir oto kurtarma servisiyle irtibata geçildiği zaman hem daha güvenilir hem de daha uygun fiyatlı olabilmektedir. Bazı yerlerde gece fiyatları daha yüksek olabilmektedir. Fakat bunun önüne geçebilmek için pek çok oto kurtarma servisi birbirine yakın fiyatlar da belirlemiştir.
Araç Kurtarma Fiyatları
Araç kurtarma fiyat değişikliği aracın parçalarına göre de değişir. Örneğin lastik patladığı için yolda kalan bir araca hem kilometre için hem lastik için hem de lastik değiştirme hizmeti için ortalama bir fiyat belirlemesi yapılmaktadır. Bununla birlikte araçların parçalarına göre de fiyat belirlenmektedir. Her parçanın fiyatı değişik olabileceği gibi çıkardığı sorunlar sonucunda da değişiklik olur. Bu parçalar araba modellerine göre değişiklik gösterebilir. Her oto çekici her araca hizmet verebildiği gibi parçalarını değiştirmede de hizmet vermektedir. Bu parçaların fiyatlarındaki değişimde ücrete yansır. Şehirlerarası yolculuklarda görülen yolda kalma durumlarında fiyat kilometre arttığı için artabilmektedir. Buna ek olarak araç hizmeti de verildiği için genel olarak oto kurtarma fiyatları için net bir ücret söylenmesi imkansızdır.