Neden Biz ?

Ana Sayfa

sliderbg3

Neden Biz?

Oto kurtarma hizmeti denildiği zaman Trabzon ve çevresinde akla gelen ilk firma olduğumuz için bu durumdan gurur duyuyoruz. Verdiğimiz hizmetin kalitesi ve hızı sayesinde aldığımız geri dönüşler servis ekibini daha dinamik bir şekilde motive eder. Bu sayede daha iyi hizmet vermek için her geçen gün daha özenli çalışma sunuyoruz.
Hizmetlerimiz
Araç kurtarma servisimizin hizmeti çok geniş çaplı olduğu için Trabzon’da en çok tercih edilen firmalardan biriyiz. Her türlü araca ve her türlü modele verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde sizleri mutlu etmeye çalışıyoruz. Oto kurtarma, yol yardım, oto çekici, ağır vasıta taşıma, ağır vasıta kurtarma, motosiklet taşıma, tekne taşıma, karavan taşıma, sıfır araç taşıma, çoklu araç taşıma servislerimizle her türlü hizmeti sağlıyoruz.
Oto kurtarma hizmeti sayesinde aracınızı eskisinden daha güvenilir ve yenilenmiş bir şekilde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda araçlarda kullandığımız ekipmanda araca özel olduğu için daha uzun ömürlü ve güvenilir kullanımı sağlamaktadır. Bununla birlikte parça değişimlerinde en kaliteli marka tercihi yaptığımız için uzun süreli kullanım da sağlanmış olur. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde aracınızın nerede olduğu ve neden yolda kaldığı hakkında belirli sorular sorarak hizmetimizi en hızlı şekilde gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz. Özellikle zorlu mevsim şartlarında ya da zorlu yollarda kalmış olan vatandaşlarımızı mağdur etmemek için bir an önce hizmete geçiyoruz. Pratik ve dinamik ekibimiz aracınızın kaldığı bölgeye en kısa süre içerisinde gelir.
Oto Kurtarmanın Yararları
Oto kurtarma yararları gözlemlendiği zaman, kurtarma ekibinin aracın bakımını baştan yaptığı için olası diğer problemlerin de önceden fark edildiği en iyi faydası denebilir. Çünkü araçların bakımın gecikmesi sonucunda yolda kalma gibi sorunları olduğu zaman başka parçalarda da arızaların olduğu görülür. Böylece daha büyük kazaların da önüne geçilir. Araçlar yolda kaldığı zaman çekiciden değil de farklı bir araç tarafından halat ile çekilirse aracın dış parçaları zarar görebilir. Bu da çok daha büyük masraflara yol açar. Aynı zamanda neden yolda kaldığı da tespit edilemezse ve tamiri yapılmazsa yeniden yolda kalma ihtimali artar. Bu sebeple yolda kalma durumunda araç kurtarma ekibiyle iletişime geçmek gerekir.